Heroic 1.1 - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Oops! Page not found
uk: Ой! Сторінку не знайдено

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
uk: Вибачте, але сторінки, яку ви шукаєте, не існує.

en: Back to Homepage
uk: Повернутися на головну

en: Read More
uk: Читати далі

en: No Comments
uk: Коментарів немає

en: One comment
uk: Один коментар

en: % comments
uk: % коментарів

en: In
uk: У

en: Banner setting
uk: Налаштування банерів

en: Remove banner image from all pages
uk: Прибрати зображення банеру з усіх сторінок

en: Nothing Found
uk: Нічого не знайдено

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
uk: Вибачте, але нічого не знайдено. Спробуйте змінити пошуковий запит.

note: Description of the plugin/theme
en: Heroic is a responsive, multi-purpose WordPress theme. It’s flexible and suitable for agencies, blogs, businesses, finance, accounting, consulting, corporations, or portfolios. Customization is easy and straight-forward, with options provided that allow you to setup your site to perfectly fit your desired online presence. For more details, visit this link https://wordpress.org/themes/quality/. We hope you will find the Heroic theme useful.
uk: Heroic — адаптивна універсальна тема WordPress. Вона гнучка і підходить для агентств, блогів, бізнесу, фінансових, бухгалтерських, консалтингових, корпоративних сайтів або портфоліо. Налаштування просте та зрозуміле, дозволяє налаштувати ваш сайт ідеально для бажаної онлайн-присутності. Щоб отримати докладнішу інформацію, відвідайте це посилання: https://wordpress.org/themes/quality/. Ми сподіваємось, що тема Heroic стане вам в нагоді.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width page
uk: Сторінка на всю ширину
