Heroic 1.1 - en to tr_TR translation catalogue (14 entries)

en: Oops! Page not found
tr_TR: Off! Bu sayfa bulunamadı

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
tr_TR: Üzgünüz ancak aradığınız sayfa mevcut değil.

en: Back to Homepage
tr_TR: Ana sayfaya dön

en: Read More
tr_TR: Daha fazlasını oku

en: No Comments
tr_TR: Yorum yapılmamış

en: One comment
tr_TR: Bir yorum

en: % comments
tr_TR: % yorum

en: In
tr_TR: Kategori

en: Banner setting
tr_TR: Afiş ayarları

en: Remove banner image from all pages
tr_TR: Tüm sayfalardan afiş görselini kaldır

en: Nothing Found
tr_TR: Hiçbir şey bulunamadı

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
tr_TR: Üzgünüz, arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

note: Description of the plugin/theme
en: Heroic is a responsive, multi-purpose WordPress theme. It’s flexible and suitable for agencies, blogs, businesses, finance, accounting, consulting, corporations, or portfolios. Customization is easy and straight-forward, with options provided that allow you to setup your site to perfectly fit your desired online presence. For more details, visit this link https://wordpress.org/themes/quality/. We hope you will find the Heroic theme useful.
tr_TR: Heroic duyarlı ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Esnektir ve ajanslar, bloglar, ticari işletmeler, kurumsal siteler ve portföy siteleri için uygundur. Çevrimiçi varlığınızı isteklerinize en uygun şekilde oluşturabilmeniz için sağlanmış seçenekleri ile özelleştirme basit ve direkttir. Daha fazla detay için https://wordpress.org/themes/quality/ adresini inceleyin. Heroic temasını kullanışlı bulacağınızı umuyoruz.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width page
tr_TR: Tam genişlikli sayfa
