Heroic 1.1 - en to sv_SE translation catalogue (14 entries)

en: Oops! Page not found
sv_SE: Ajdå! Sidan gick inte att hitta

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
sv_SE: Sidan du försökte hämta finns inte.

en: Back to Homepage
sv_SE: Tillbaka till startsidan

en: Read More
sv_SE: Läs mer

en: No Comments
sv_SE: Inga kommentarer

en: One comment
sv_SE: En kommentar

en: % comments
sv_SE: % kommentarer

en: In
sv_SE: i

en: Banner setting
sv_SE: Bannerinställningar

en: Remove banner image from all pages
sv_SE: Ta bort bannerbilden från alla sidor

en: Nothing Found
sv_SE: Inget hittades

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sv_SE: Inga matchande resultat kunde hittas baserat på dina sökkriterier. Försök med andra sökord.

note: Description of the plugin/theme
en: Heroic is a responsive, multi-purpose WordPress theme. It’s flexible and suitable for agencies, blogs, businesses, finance, accounting, consulting, corporations, or portfolios. Customization is easy and straight-forward, with options provided that allow you to setup your site to perfectly fit your desired online presence. For more details, visit this link https://wordpress.org/themes/quality/. We hope you will find the Heroic theme useful.
sv_SE: Heroic är ett responsivt WordPress-tema för många olika ändamål. Det är flexibelt och lämpar sig för byråer, bloggar, företag, koncerner eller portföljer. Temat är lättanpassat och enkelt och de alternativ som finns låter dig utforma din webbplats precis på det sätt som du behöver för din närvaro på nätet. Mer information finns på https://wordpress.org/themes/quality/. Vi hoppas att du kommer att ha nytta av temat Heroic.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width page
sv_SE: Fullbreddssida
