Heroic 1.1 - en to ru_RU translation catalogue (14 entries)

en: Oops! Page not found
ru_RU: Упс, страница не найдена

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
ru_RU: Мы сожалеем, но страница, которую вы ищете, не существует.

en: Back to Homepage
ru_RU: Вернуться на главную

en: Read More
ru_RU: Читать далее

en: No Comments
ru_RU: Комментариев нет

en: One comment
ru_RU: Один комментарий

en: % comments
ru_RU: Комментарии (%)

en: In
ru_RU: В

en: Banner setting
ru_RU: Настройки баннера

en: Remove banner image from all pages
ru_RU: Убрать изображения баннеров со всех страниц

en: Nothing Found
ru_RU: Ничего не найдено

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
ru_RU: Жаль, но ничего не соответствуют критериям вашего поиска. Пожалуйста, попробуйте снова с другими ключевыми словами.

note: Description of the plugin/theme
en: Heroic is a responsive, multi-purpose WordPress theme. It’s flexible and suitable for agencies, blogs, businesses, finance, accounting, consulting, corporations, or portfolios. Customization is easy and straight-forward, with options provided that allow you to setup your site to perfectly fit your desired online presence. For more details, visit this link https://wordpress.org/themes/quality/. We hope you will find the Heroic theme useful.
ru_RU: Heroic - отзывчивая многоцелевая тема WordPress. Гибкая, подходит для агентств, блогов, бизнес сайтов, корпоративных порталов или портфолио. Настройка проста и интуитивно понятна. Предоставленные опции позволяют вам настроить свой сайт так, чтобы он идеально соответствовал желаемому онлайн-присутствию. Для дополнительной информации перейдите по этой ссылке https://wordpress.org/themes//. Надеемся,quality что вы найдете тему Heroic полезной.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width page
ru_RU: Страница на всю ширину
