Heroic 1.1 - en to nl_BE translation catalogue (14 entries)

en: Oops! Page not found
nl_BE: Oeps! Pagina niet gevonden

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
nl_BE: Het spijt ons, maar de pagina die je zoekt bestaat niet.

en: Back to Homepage
nl_BE: Terug naar de homepagina

en: Read More
nl_BE: Meer lezen

en: No Comments
nl_BE: Geen Reacties

en: One comment
nl_BE: Eén reactie

en: % comments
nl_BE: % reacties

en: In
nl_BE: in

en: Banner setting
nl_BE: Banner instelling

en: Remove banner image from all pages
nl_BE: Bannerafbeelding verwijderen op alle pagina's

en: Nothing Found
nl_BE: Niets gevonden

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl_BE: Helaas, geen resultaten voldeden aan de zoekcriteria. Probeer het opnieuw met andere zoekwoorden.

note: Description of the plugin/theme
en: Heroic is a responsive, multi-purpose WordPress theme. It’s flexible and suitable for agencies, blogs, businesses, finance, accounting, consulting, corporations, or portfolios. Customization is easy and straight-forward, with options provided that allow you to setup your site to perfectly fit your desired online presence. For more details, visit this link https://wordpress.org/themes/quality/. We hope you will find the Heroic theme useful.
nl_BE: Heroic is een responsief, multifunctioneel WordPress thema. Het is flexibel en geschikt voor agencies, blogs, zakelijke of portfolio websites. Het aanpassen is gemakkelijk en de opties bieden je alle mogelijkheden om de website er te laten uitzien zoals jij het wilt. Bekijk deze link voor meer details https://wordpress.org/themes/quality/. We hopen dat je het Heroic thema nuttig vind.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width page
nl_BE: Volledige breedte-pagina
