Heroic 1.1 - en to da_DK translation catalogue (14 entries)

en: Oops! Page not found
da_DK: Ups! Siden blev ikke fundet

en: We are sorry, but the page you are looking for does not exist.
da_DK: Vi beklager, men den side, du søger, findes ikke.

en: Back to Homepage
da_DK: Tilbage til Forside

en: Read More
da_DK: Læs mere

en: No Comments
da_DK: Ingen kommentarer

en: One comment
da_DK: En kommentar

en: % comments
da_DK: % kommentarer

en: In
da_DK: I

en: Banner setting
da_DK: Bannerindstilling

en: Remove banner image from all pages
da_DK: Fjern bannerbillede fra alle sider

en: Nothing Found
da_DK: Intet fundet

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
da_DK: Beklager, men din søgning gav ingen resultater. Prøv igen med nogle andre søgeord.

note: Description of the plugin/theme
en: Heroic is a responsive, multi-purpose WordPress theme. It’s flexible and suitable for agencies, blogs, businesses, finance, accounting, consulting, corporations, or portfolios. Customization is easy and straight-forward, with options provided that allow you to setup your site to perfectly fit your desired online presence. For more details, visit this link https://wordpress.org/themes/quality/. We hope you will find the Heroic theme useful.
da_DK: Heroic er et responsivt, universelt WordPress-tema. Det er fleksibelt og velegnet til bureauer, blogs, forretning, virksomheder eller porteføljer. Tilpasning er let og lige til, med muligheder der lader dig bygge dit websted, så det passer perfekt til din ønskede tilstedeværelse online. Besøg dette link https://wordpress.org/themes/quality/. Vi håber, at du vil finde Heroic temaet brugbart.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full-width page
da_DK: Fuld bredde side
